Kontakta oss, vi är ingen vanlig städfirma!

Kontakt

Hemrex har sitt kontor i Ystad på det vackra Regementsområdet, samt i Lund och Kristianstad.
Har du frågor eller vill ha information - varmt välkommen att kontakta oss.

Kundtjänst

Hemrex AB
020-721 721
+46 411 650 50 (från utlandet)
info@hemrex.se


VD

Lars Larsson
Tel: 0411-650 62
lars@hemrex.se


Seniorservice

Maria Andersson
Tel: 0411-350 789
mia@hemrex.se


 

Platschef Ystad

Kristina Hedberg
Tel: 0411-35 07 86
kristina@hemrex.se


Platschef Lund

Agge Nocun
Tel: 046-70 82 80
agge@hemrex.se


Platschef Kristianstad

Annika Arvidsson
Tel: 044-18 31 81
annika@hemrex.se


 

Säljare - Företag

Anders Andersson
Mobil: 070-228 33 00
anders@hemrex.se


Driftskoordinator

Lukasz Skibicki
Mobil: 070-145 42 71
lukasz@hemrex.se





Så mycket mer än en städfirma, vi gör vardagen enklare i hela södra Skåne!

Vi utför tjänster i hela Skåne.


Våra kontor:


Hemrex AB

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Isolatorvägen 11
291 62 Kristianstad

Tel: 020-721 721
Mail: info@hemrex.se
Öppettider: Mån - Fre 10.00 - 15.00