Kontakta Hemrex

Här hittar du alla kontaktuppgifter du behöver, oavsett om du kontaktar oss som privat- eller företagskund. Vår kundtjänst är bemannad varje vardag. Övriga tider kan du använda samma nummer för att boka in en tid när vi ringer upp dig.

Bokning & frågor

Kundtjänst

info@hemrex.se

020-721 721+46 411 650 50 (från utlandet)

Måndag - fredag 10.00 - 15.00

Avbokning

Jourtelefon

020-721 721

Måndag - fredag 07.00 - 10.00

Drift &
områdesansvar

Här hittar du kontaktuppgifter direkt till det områdeskontor du söker. Om du är osäker på vilket område du som privatkund tillhör kan du alltid kontakta vår kundtjänst direkt så hjälper de dig vidare.

Ystad

Kristina Hedberg

kristina@hemrex.se

0411-35 07 86

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Lund

Agge Nocun

agge@hemrex.se

046-70 82 80

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Kristianstad

Annika Arvidsson

annika@hemrex.se

044-18 31 81

Isolatorvägen 11
291 62 Kristianstad

Helsingborg

Daggi Miklja

daggi@hemrex.se

073-310 33 46

Andesitgatan 11L
254 68 Helsingborg

Organisation

Här hittar du specifika kontaktuppgifter till ansvariga för organisation och tjänster inom Hemrex. Hittar du inte den uppgiften du letar efter är du välkommen att kontakta kundtjänst direkt.

Vd & ägare

Lars Larsson

lars@hemrex.se

0411-650 62

Operativ chef &
ställföreträdande vd

Lukasz Skibicki

lukasz@hemrex.se

070-145 42 71

Vardagsomsorg

Anette Ottosson

anette@hemrex.se

0411-350 789

Försäljning mot företag

Anders Andersson

anders@hemrex.se

070-228 33 00