Drift &
områdesansvar

Här hittar du kontaktuppgifter direkt till det områdeskontor du söker. Om du är osäker på vilket område du som privatkund tillhör kan du alltid kontakta vår kundtjänst direkt så hjälper de dig vidare.

Ystad

Bella Anjos

bella@hemrex.se

0411-53 99 95

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Lund

Agge Nocun

agge@hemrex.se

046-70 82 80

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Kristianstad

Drena Prtic

drena@hemrex.se

044-18 31 82

Isolatorvägen 11
291 62 Kristianstad

Helsingborg

Daggi Miklja

daggi@hemrex.se

042-13 55 01

Andesitgatan 11
254 68 Helsingborg

Uppsala

Nicolina Jarl

nicolina@hemrex.se

018-430 24 80

Kungsgatan 111
753 18 Uppsala

Tvätteriet

Robyn Ringwald

robyn@hemrex.se

0411-105 90

Pilgränd 3
271 42 Ystad

Vardagsomsorg

Agneta Andersson

agneta@hemrex.se

0411-35 07 840701-435 599

Vardagsomsorg

Anette Ottosson

anette@hemrex.se

0411-53 99 910702-968878