Drift &
områdesansvar

Här hittar du kontaktuppgifter direkt till det områdeskontor du söker. Om du är osäker på vilket område du som privatkund tillhör kan du alltid kontakta vår kundtjänst direkt så hjälper de dig vidare.

Ystad

Platschef

Vakant

-

-

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Ystad

Team leader

Sarah Andreasson

sarah@hemrex.se

0411-53 99 94

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Lund

Platschef

Jasmina Hartford

Jasmina@hemrex.se

046-70 82 80

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Lund

Team leader

Malin Olsson

malin@hemrex.se

046-70 82 81

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Kristianstad

Platschef

Bernadette Immonen

bernadette@hemrex.se

044-18 31 82

Isolatorvägen 11
291 62 Kristianstad

Helsingborg

Platschef

Daggi Miklja

daggi@hemrex.se

042-13 55 01

Andesitgatan 11
254 68 Helsingborg

Uppsala

Platschef

Nicolina Jarl

nicolina@hemrex.se

Mammaledig

Kungsgatan 111
753 18 Uppsala

Uppsala

Team leader

Louise Öhman

louise@hemrex.se

018-430 24 81

Kungsgatan 111
753 18 Uppsala

Ystad

Central Team Leader

Johan Wahlgren

Johan@hemrex.se

0411-53 99 97

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Tvätteriet


Robyn Ringwald

robyn@hemrex.se

0411-105 90

Pilgränd 3
271 42 Ystad